01.09.2017 14:29

Nový herní prvek na školní zahradě

23. 05. 2018

Pozdrav ze školy v přírodě z Pádolí

Za námi je středa a další den plný her. Dopoledne jsme stavěli domečky pro skřítky a někteří skřítkové už se i nastěhovali. Odpoledne nás navštívil pan Beran. Je to někdo, jako hajný Robátko a vyprávěl nám moooc zajímavých věcí o zvířatech a lesu. Následně nás čekala báječná projížďka na opravdických koních. To byl zážitek! Mějte se krásně rodičové a nesmutněte, protože my také nesmutníme, nemáme na to čas. PS: Technická chybička se vloudila. Posíláme zbylé fotky...a že jich je:-)
23. 05. 2018

ZUŠ OPEN ve školce

Ve čtvrtek  24.5.2018 v 9,30 hod a v 10,0 hod bude ve školce jarní koncert v rámci celorepublikového projektu ZUŠ OPEN. Vystoupí žáci ZUŠ Havlíčkova ulice pod vedením paní učitelky Radky Rubešové.