Školka

O školce

Provozní doba MŠ K Polabinám: 6:00 - 16:30 hod.

Najdete nás v krásné zeleni v samém středu Pardubic, v těsné blízkosti AFI Palace, polikliniky Kolf, OD Tesco a Telecomu. Pro svou polohu jsme snadno dosažitelní ze všech koutů Pardubic.

Jsme 6 - ti třídní mateřská škola s kapacitou 156 dětí, zaměřená na celkový rozvoj tělesného a duševního zdraví svěřených dětí.

Pro zpestření pobytu dětí v MŠ nabízíme všem dětem řadu aktivit a kroužků. Některé vedou samy učitelky, jiné zase aprobované lektorky (např. angličtina, plavání, bruslení a lyžování ). Všechny děti mohou plavat v Měst. lázních, jezdíme na výlety, na jarní i zimní školy v přírodě, reprezentujeme MŠ na soutěži "Mateřinka" a Zrcadle umění. Navštěvujeme filmová i divadelní představení, předškoláci se mohou zúčastnit kurzu bruslení a lyžování .

Cílem celého kolektivu je vychovávat zdravé, zvídavé, samostatné a spokojené děti a to v těsné spolupráci s rodinou.

Rodiče nás mohou kdykoliv navštívit a po dohodě se účastnit výchovně vzdělávacích činností společně se svými dětmi. Jste vítáni.

schola empirica

soubor