prosíme rodiče

22/01/2024

Nemocné děti do školky nepatří:

Milí rodiče,

vzhledem k zvýšenému výskytu nachlazení, viróz, kašle atd. věnujte prosím pozornost zdraví vašeho dítěte. Buďte ohleduplní k vlastnímu dítěti, ale i k ostatním dětem i dospělým a nedávejte ne zcela zdravé dítě do mateřské školy. Ohrožujete jak zdraví vlastního dítěte, tak i zdraví ostatních dětí i zaměstnanců školy.

VÝŇATEK ZE ŠKOLNÍHO ŘÁDU:

Zákonní zástupci dětí (případně osoby pověřené k přebírání dětí z MŠ) jsou povinni:

předávat do MŠ dítě zdravé (bez zvýšené teploty, zvracení, průjmu, bolestí břicha, bez známek infekčního onemocnění, výskytu vší a dítě nezraněné - např. s velkým rozsahem šití tržné rány, dlahou, sádrou na končetinách apod.); vyskytne-li se u dítěte infekční onemocnění, neprodleně tuto skutečnost ohlásit mateřské škole.

PROVOZ A VNITŘNÍ REŽIM MŠ

Do MŠ patří pouze děti zcela zdravé. Učitelky mají právo, v zájmu zachování zdraví ostatních dětí, nepřijmout do MŠ dítě s nachlazením či jiným infekčním onemocněním. Vyskytne-li se u dítěte infekční onemocnění, rodiče tuto skutečnost neprodleně oznámí ředitelce či učitelce MŠ.

Děkujeme, že tato pravidla dodržujete.