Třídy v MŠ K Polabinám

2/04/2020

Záměrem všech kvalifikovaných učitelek a celého kolektivu mateřské školy je dovést dítě na konci předškolního věku k tomu, aby podle svých individuálních schopností získalo přiměřenou fyzickou, psychickou a sociální samostatnost jako základ pro jeho další rozvoj v učení a vzdělávání. V nejvyšší míře tu platí Komenského "Škola hrou".

Všechny děti s námi navštěvují filmová a divadelní představení, chodí na výstavy do Vč. Galerie a na Pardubický zámek, jezdí na výlety.

Předškoláci reprezentují mateřskou školu na soutěži dětských dovedností " Mateřinka" v Holicích a v Chrudimi.