Otevření školky od pondělí

30/04/2021

Od pondělí 3.5.2021 otvíráme školku.

Milí rodiče,

s radostí Vám oznamujeme, že od pondělí 3. května se branka naší MŠ otevírá pro všechny děti. Vracíme se zpět do klasického provozu. Děti budou od 6,00 hod na Zelené třídě, od 6,30 hod do 16,30 hod převedou děti paní učitelky na své třídy.

Přísná hygienická opatření se zmírní, již nebude nutné děti testovat, do MŠ budou chodit bez roušek. Dbát budeme stále na hygienu rukou. Do šatny bude moci vstoupit pouze 1 doprovod dítěte, najednou max. 2 doprovody se dvěma dětmi.

Vzhledem na počasí se budeme snažit trávit, co nejvíce času venku na zahradě. Pouze pokud budeme opouštět pozemek MŠ bude i nadále pro děti platit povinnost nošení roušky. Prosíme tedy rodiče, aby dali dětem alespoň dvě roušky, které budou mít stabilně ve školce.

Prosíme rodiče, kteří nemají zaplacenou zálohu školného a stravného na květen, aby ji zaslali na účet MŠ či zaplatili hotově v pondělí 3. května 2021.

Děkujeme,

moc se na Vás těší, celý tým Mateřské školy Pardubice, K Polabinám 626.

zpátky