Zajímavosti

V průběhu celého školního roku mohou děti navštěvovat kroužky pod vedením odborných lektorů :

• kurz bruslení - 500 Kč za 8 lekcí
  • kurz anglického jazyka - 1990 Kč za celý školní rok
  • kurz plavání 1500 Kč - odpoledne včetně dopravy
  • kurz plavání dopoledne - 900 Kč
  • kurz lyžování 2300 Kč - 5 lekcí

Odkazy:

Školský portál Pardubického kraje :

Dítě v mateřské škole:

Projekt "Školka přátelská k dětem i rodičům":

Naše mateřská škola se zapojila do projektu Přátelská školka s registračním číslem CZ.1.07/1.2.00/14.0058 a který je realizován v období od 1.5.2010 do 30.4.2013

Recyklace odpadů ve školce:

Ve školce s dětmi sbíráme papír v projektu "Papír za papír", třídíme plast do speciálních kontejnerů, sbíráme PET lahve, využíváme kontejner na biologický odpad a nově jsme se stali místem na sběr použitých cartridgí, baterií  a tonerů - jsme zapojeni do školního recyklačního programu "Recyklohraní aneb Ukliďme si svět", pořádaného pod záštitou Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy.

Také jsme se zúčastnili soutěže pro školy Zelený ParDoubek 2019, kterou vyhlásilo Ekocentrum PALETA, Krajský koordinátor ekologické výchovy, vzdělávání a osvěty v Pardubickém kraji.

PAPIRZAPAPIR.CZ:

Celkové množství odevzdaného papíru k 1.11.2019 v naší MŠ je 4 498 kg.
Průměr na našeho žáka je 28.83 kg.
Děkujeme za pomoc při třídění odpadů.

Personální podpora CZ.02.3.68/0.0/0.0/18_063/0010078

školka bez radonu

EKO CENTRUM PALETA

Svět nekončí za vrátky, cvičíme se zvířátky

Dobrý začátek - Schola Empirica

Dobrý začátek - logo EU

Fond Sidus

papirzapapir.cz

06. 11. 2019

Ukládání zahrady k zimnímu spánku

Společný úklid školní zahrady s rodiči i dětmi bude v sobotu 23. 11. 2019 od 9,00 hod, kdy děti budou mít připravené soutěže a hopsání na skákacím hradu, rodiče nám mezitím pomohou s úklidem školní zahrady. Všichni dostanou občerstvení a nakonec párek s hořčicí nabo kečupem, nebude chybět ani ohýnek a opékání buřtů. Moc se těšíme, že se zase po roce sejdeme a užijeme si podzimní dopoledne :-). Ještě chceme poprosit, kdo může, ať si přinese hrábě nebo jiné pomůcky na úklid - ve školce nemáme tolik vybavení :-).
30. 10. 2019

DUHOVÉ KLUBÍČKO - z důvodu nemoci odloženo!!!

Duhové klubíčko bude ve čtvrtek 31. 10. 2019 z důvodu nemoci paní učitelky nebude -náhradní termín vám včas oznámíme. Děkujeme za pochopení.

Celá aktualita »