Zajímavosti

V průběhu celého školního roku mohou děti navštěvovat kroužky pod vedením odborných lektorů :

• kurz bruslení - 450 Kč za 8 lekcí
  • kurz anglického jazyka - 1990 Kč za celý školní rok
  • kurz plavání 1500 Kč - odpoledne včetně dopravy
  • kurz plavání dopoledne - 900 Kč
  • kurz lyžování 2300 Kč - 6 lekcí

Odkazy:

Školský portál Pardubického kraje :

Dítě v mateřské škole:

Projekt "Školka přátelská k dětem i rodičům":

Naše mateřská škola se zapojila do projektu Přátelská školka s registračním číslem CZ.1.07/1.2.00/14.0058 a který je realizován v období od 1.5.2010 do 30.4.2013

Recyklace odpadů ve školce:

Ve školce s dětmi sbíráme papír v projektu "Papír za papír", třídíme plast do speciálních kontejnerů, sbíráme PET lahve, využíváme kontejner na biologický odpad a nově jsme se stali místem na sběr použitých cartridgí, baterií  a tonerů - jsme zapojeni do školního recyklačního programu "Recyklohraní aneb Ukliďme si svět", pořádaného pod záštitou Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy.

Také jsme se zúčastnili soutěže pro školy Zelený ParDoubek 2016, kterou vyhlásilo Ekocentrum PALETA, Krajský koordinátor ekologické výchovy, vzdělávání a osvěty v Pardubickém kraji, pod záštitou Ing. Jany Pernicové, náměstkyně hejtmana Pardubického kraje.

PAPIRZAPAPIR.CZ:

Celkové množství odevzdaného papíru k 15.2.2017 v naší MŠ je 2490 kg.
Průměr na našeho žáka je 15.96 kg.
Jsme na 9. místě v soutěži!
Na 8. místo nám schází 457.9944 kg papíru.

Děkujeme za pomoc při třídění odpadů.

Fond Sidus

EKOŠKOLA

papirzapapir.cz

Ekologická škola Pardubického kraje 4. stupně - Zelený ParDoubek

MŠMT - Podpora logopedické prevence v předškolním vzdělávání v roce 2016 pod názvem ''Povídejme si spolu''

RECYKLOHRANÍ aneb Ukliďme si svět

EDULAB - zapojení MŠ do digitalizace škol

certifikát projektu ''Přátelská školka''

23. 05. 2018

Pozdrav ze školy v přírodě z Pádolí

Za námi je středa a další den plný her. Dopoledne jsme stavěli domečky pro skřítky a někteří skřítkové už se i nastěhovali. Odpoledne nás navštívil pan Beran. Je to někdo, jako hajný Robátko a vyprávěl nám moooc zajímavých věcí o zvířatech a lesu. Následně nás čekala báječná projížďka na opravdických koních. To byl zážitek! Mějte se krásně rodičové a nesmutněte, protože my také nesmutníme, nemáme na to čas. PS: Technická chybička se vloudila. Posíláme zbylé fotky...a že jich je:-)
23. 05. 2018

ZUŠ OPEN ve školce

Ve čtvrtek  24.5.2018 v 9,30 hod a v 10,0 hod bude ve školce jarní koncert v rámci celorepublikového projektu ZUŠ OPEN. Vystoupí žáci ZUŠ Havlíčkova ulice pod vedením paní učitelky Radky Rubešové.