Zajímavosti

V průběhu celého školního roku mohou děti navštěvovat kroužky pod vedením odborných lektorů :

• kurz bruslení - 500 Kč za 8 lekcí
  • kurz anglického jazyka - 1990 Kč za celý školní rok
  • kurz plavání 1500 Kč - odpoledne včetně dopravy
  • kurz plavání dopoledne - 900 Kč
  • kurz lyžování 2300 Kč - 5 lekcí

Odkazy:

Školský portál Pardubického kraje :

Dítě v mateřské škole:

Projekt "Školka přátelská k dětem i rodičům":

Naše mateřská škola se zapojila do projektu Přátelská školka s registračním číslem CZ.1.07/1.2.00/14.0058 a který je realizován v období od 1.5.2010 do 30.4.2013

Recyklace odpadů ve školce:

Ve školce s dětmi sbíráme papír v projektu "Papír za papír", třídíme plast do speciálních kontejnerů, sbíráme PET lahve, využíváme kontejner na biologický odpad a nově jsme se stali místem na sběr použitých cartridgí, baterií  a tonerů - jsme zapojeni do školního recyklačního programu "Recyklohraní aneb Ukliďme si svět", pořádaného pod záštitou Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy.

Také jsme se zúčastnili soutěže pro školy Zelený ParDoubek 2019, kterou vyhlásilo Ekocentrum PALETA, Krajský koordinátor ekologické výchovy, vzdělávání a osvěty v Pardubickém kraji.

Personální podpora CZ.02.3.68/0.0/0.0/18_063/0010078

školka bez radonu

EKO CENTRUM PALETA

Svět nekončí za vrátky, cvičíme se zvířátky

Dobrý začátek - Schola Empirica

Dobrý začátek - logo EU

Fond Sidus

Ekologická škola Pardubického kraje 4. stupně - Zelený ParDoubek

24. 01. 2020

Zeleňáčci jdou do Baloon cafe

Ve čtvrtek 30. 1. jdou Zeleňáčci v 9. 00 do Baloon cafe. Cena: 50,-Kč. S sebou NIC NEPOTŘEBUJEME, pití je zajištěno.
21. 01. 2020

Ledové království II

Ve čtvrtek 6. 2. v 9.30hod. jde celá MŠ do Cinema city na pohádku Ledové království 2. Cena: 79,-Kč