Zajímavosti

V průběhu celého školního roku mohou děti navštěvovat kroužky pod vedením odborných lektorů :

• kurz bruslení - 500 Kč za 8 lekcí
  • kurz anglického jazyka - 1990 Kč za celý školní rok
  • kurz plavání 1500 Kč - odpoledne včetně dopravy
  • kurz plavání dopoledne - 900 Kč
  • kurz lyžování 2300 Kč - 5 lekcí

Odkazy:

Školský portál Pardubického kraje :

Dítě v mateřské škole:

Projekt "Školka přátelská k dětem i rodičům":

Naše mateřská škola se zapojila do projektu Přátelská školka s registračním číslem CZ.1.07/1.2.00/14.0058 a který je realizován v období od 1.5.2010 do 30.4.2013

Recyklace odpadů ve školce:

Ve školce s dětmi sbíráme papír v projektu "Papír za papír", třídíme plast do speciálních kontejnerů, sbíráme PET lahve, využíváme kontejner na biologický odpad a nově jsme se stali místem na sběr použitých cartridgí, baterií  a tonerů - jsme zapojeni do školního recyklačního programu "Recyklohraní aneb Ukliďme si svět", pořádaného pod záštitou Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy.

Také jsme se zúčastnili soutěže pro školy Zelený ParDoubek 2016, kterou vyhlásilo Ekocentrum PALETA, Krajský koordinátor ekologické výchovy, vzdělávání a osvěty v Pardubickém kraji, pod záštitou Ing. Jany Pernicové, náměstkyně hejtmana Pardubického kraje.

PAPIRZAPAPIR.CZ:

Celkové množství odevzdaného papíru k 15.2.2017 v naší MŠ je 2490 kg.
Průměr na našeho žáka je 15.96 kg.
Jsme na 9. místě v soutěži!
Na 8. místo nám schází 457.9944 kg papíru.

Děkujeme za pomoc při třídění odpadů.

Svět nekončí za vrátky, cvičíme se zvířátky

Dobrý začátek - Schola Empirica

Dobrý začátek - logo EU

Fond Sidus

papirzapapir.cz

Ekologická škola Pardubického kraje 4. stupně - Zelený ParDoubek

MŠMT - Podpora logopedické prevence v předškolním vzdělávání v roce 2016 pod názvem ''Povídejme si spolu''

RECYKLOHRANÍ aneb Ukliďme si svět

24. 09. 2018

Táborák se Zeleňáky

Ve středu 3. 10. 2018 budeme opékat buřtíky. Pro děti jsou vuřty zajištěny. Rodiče prosíme, zda by přinesli nějaké dobroty slané či sladké. Děti se mohou zúčastnit pouze s dospělým doprovodem!!! Sraz bude na školní zahradě v 16.00hod. Rozloučíme se kolem 18.00hod.
11. 09. 2018

odpolední kurz plavání

V úterý 18.9.2018 začíná odpolední kurz plavání pro předškoláky.