Zajímavosti

V průběhu celého školního roku mohou děti navštěvovat kroužky pod vedením odborných lektorů :

• kurz bruslení - 450 Kč za 8 lekcí
  • kurz anglického jazyka - 1990 Kč za celý školní rok
  • kurz plavání 1500 Kč - odpoledne včetně dopravy
  • kurz plavání dopoledne - 900 Kč
  • kurz lyžování 2300 Kč - 6 lekcí

Odkazy:

Školský portál Pardubického kraje :

Dítě v mateřské škole:

Projekt "Školka přátelská k dětem i rodičům":

Naše mateřská škola se zapojila do projektu Přátelská školka s registračním číslem CZ.1.07/1.2.00/14.0058 a který je realizován v období od 1.5.2010 do 30.4.2013

Recyklace odpadů ve školce:

Ve školce s dětmi sbíráme papír v projektu "Papír za papír", třídíme plast do speciálních kontejnerů, sbíráme PET lahve, využíváme kontejner na biologický odpad a nově jsme se stali místem na sběr použitých cartridgí, baterií  a tonerů - jsme zapojeni do školního recyklačního programu "Recyklohraní aneb Ukliďme si svět", pořádaného pod záštitou Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy.

Také jsme se zúčastnili soutěže pro školy Zelený ParDoubek 2016, kterou vyhlásilo Ekocentrum PALETA, Krajský koordinátor ekologické výchovy, vzdělávání a osvěty v Pardubickém kraji, pod záštitou Ing. Jany Pernicové, náměstkyně hejtmana Pardubického kraje.

PAPIRZAPAPIR.CZ:

Celkové množství odevzdaného papíru k 15.2.2017 v naší MŠ je 2490 kg.
Průměr na našeho žáka je 15.96 kg.
Jsme na 9. místě v soutěži!
Na 8. místo nám schází 457.9944 kg papíru.

Děkujeme za pomoc při třídění odpadů.

EKOŠKOLA

papirzapapir.cz

Ekologická škola Pardubického kraje 4. stupně - Zelený ParDoubek

MŠMT - Podpora logopedické prevence v předškolním vzdělávání v roce 2016 pod názvem ''Povídejme si spolu''

RECYKLOHRANÍ aneb Ukliďme si svět

EDULAB - zapojení MŠ do digitalizace škol

certifikát projektu ''Přátelská školka''

Logolink  k projektu ''Nejsem z Marsu''

26. 09. 2017

výchovný program ''Odpady''

V úterý 3.10. 2017 v 10,10 hod začíná výchovný program "Odpady" v ekocentru Paleta- oranžová třída. Ve středu 4.10.2017 od 10,10 hod jede do Ekocentra Paleta na výchovný program "Odpady" zelená třída. Cena 40 Kč.
19. 09. 2017

představení je zrušené!!!!

Z důvodu nemoci je divadelní představení ZRUŠENÉ - ve středu 27.9.2017 od 9,00 hod bude ve školce divadelní představení "Šípková Růženka" pro děti ze zelené, fialové, oranžové a modré třídy. Cena 35 Kč.