Zajímavosti

V průběhu celého školního roku mohou děti navštěvovat kroužky pod vedením odborných lektorů :

• kurz bruslení - 450 Kč za 8 lekcí
  • kurz anglického jazyka - 1990 Kč za celý školní rok
  • kurz plavání 1500 Kč - odpoledne včetně dopravy
  • kurz plavání dopoledne - 900 Kč
  • kurz lyžování 2300 Kč - 6 lekcí

Odkazy:

Školský portál Pardubického kraje :

Dítě v mateřské škole:

Projekt "Školka přátelská k dětem i rodičům":

Naše mateřská škola se zapojila do projektu Přátelská školka s registračním číslem CZ.1.07/1.2.00/14.0058 a který je realizován v období od 1.5.2010 do 30.4.2013

Recyklace odpadů ve školce:

Ve školce s dětmi sbíráme papír v projektu "Papír za papír", třídíme plast do speciálních kontejnerů, sbíráme PET lahve, využíváme kontejner na biologický odpad a nově jsme se stali místem na sběr použitých cartridgí, baterií  a tonerů - jsme zapojeni do školního recyklačního programu "Recyklohraní aneb Ukliďme si svět", pořádaného pod záštitou Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy.

Také jsme se zúčastnili soutěže pro školy Zelený ParDoubek 2016, kterou vyhlásilo Ekocentrum PALETA, Krajský koordinátor ekologické výchovy, vzdělávání a osvěty v Pardubickém kraji, pod záštitou Ing. Jany Pernicové, náměstkyně hejtmana Pardubického kraje.

PAPIRZAPAPIR.CZ:

Celkové množství odevzdaného papíru k 15.2.2017 v naší MŠ je 2490 kg.
Průměr na našeho žáka je 15.96 kg.
Jsme na 9. místě v soutěži!
Na 8. místo nám schází 457.9944 kg papíru.

Děkujeme za pomoc při třídění odpadů.

EKOŠKOLA

papirzapapir.cz

Ekologická škola Pardubického kraje 4. stupně - Zelený ParDoubek

MŠMT - Podpora logopedické prevence v předškolním vzdělávání v roce 2016 pod názvem ''Povídejme si spolu''

RECYKLOHRANÍ aneb Ukliďme si svět

EDULAB - zapojení MŠ do digitalizace škol

certifikát projektu ''Přátelská školka''

Logolink  k projektu ''Nejsem z Marsu''

15. 11. 2017

výchovný program ve školce

Ve čtvrtek 23.11.2017 od 8,30 hod v červené třídě bude přírodovědný program "Plazi nejsou ti, co se jenom plazí...". Ve žluté třídě bude od 9,15 hod. Cena 40 Kč.
15. 11. 2017

výchovný program ve školce

Ve středu 22.11.2017 od 8,30 hod bude v zelené třídě výchovný program "Příroda se chystá na zimu". Ve fialové třídě bude od 9,15 hod. Cena 40 Kč.