Třída žlutá

V této třídě je zapsáno 26 dětí a pracuje se podle školního výchovně vzdělávacího programu "Duhová školka". Děti ve věku od 3  do 4 let se seznamují s novým prostředím, poznávají nové kamarády a získávají první zkušenosti v mateřské škole. Děti poznávají sebe sama, vlastní zájmy, ale vedeme je také k podílení se na společném životě a činnostech v MŠ i rodině, učí se akceptovat a tolerovat druhé, spolupracovat s nimi. Děti tu poznávají že mohou svůj pobyt v MŠ ovlivňovat, jednat svobodně, ale i to, že za to, jak se rozhodnou a co udělají, odpovídají.

2. třída / děti ve věku od 3 do 4 let/ se zaměřuje na:

"Duhové dýchánky" - děti se zde seznamují s novými kamarády, získávají první zkušenosti v kolektivním životě dětí, poznávají a získávají důvěru i k jiným lidem, než je nejužší rodina. Dolňkovou aktivitou jsou "Duhové dýchánky", které jsou zaměřeny na posilování imunity dětí - dechová cvičení a míčkování. Cílem práce ze zdravotního hlediska je získání dovednosti bráničního dýchání a to důsledným nácvikem a také správným držením těla. Denní cvičení je zpestřováno novými motivovanými cviky a speciálními pomůckami (dětské větrníky, overboly, píšťalky aj.) a zařazováním prvků jógy. V době cvičení a při spánku je v ložnici využívána eukaliptická esence. Dalšími prostředky k plnění daného cíle je denní dechová gymnastika. Cvičení posílí všechny svaly a tělo se nám za vynaloženou námahu odvděčí tím, že bude pružnější a odolnější.

Na třídě pracují paní učitelky Luďka Kopřivová, Dis., Mgr. Miloslava Mňuková a Miroslava Nováková.

Za pořádek ve třídě odpovídá paní Ilona Borovcová.

paní učitelka Luďka Kopřivová, Di.

Žlutá třída

paní učitelka Mgr. Míla Mňuková a paní učitelka Dobra Králová

třída žlutých skřítků

21. 01. 2019

potvrzení

Potvrzení o výši vynaložených výdajů za umístění dítěte v MŠ za rok 2018 si můžete vyzvednout od 21.1.2019 na svých třídách. Děti, které už nechodí do školky, budou mít potvrzení v kanceláři MŠ. Týká se to dětí, které v roce 2018 platily školné!
18. 01. 2019

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

Ve čtvrtek 14.3.2019 a 21.3.2019 bude ve školce Den otevřených dveří. V 9,00 hod, v  10,00 hod a v 11,00 hod se uskuteční komentovaná prohlídka školky s  paní ředitelkou Mgr. Miloslavou Mňukovou, kde budou rodiče informováni o  zápise do MŠ. Zveme rodiče na návštěvu naší školky, kde se o nás dozvíte více. Odpoledne od 15,00 hod do 16,00 hod bude po oba dva dny Duhové klubíčko pro děti, které nastoupí do MŠ v příštím školním roce. Přijďte se podívat - těšíme se na Vás :-).