Třída modrá

Tuto třídu navštěvuje 26 dětí ve věku od 5 do 6 let a děti s odkladem školní docházky.I v této třídě se pracuje podle školního výchovně vzdělávacího programu "Duhová školka". Program je zaměřen na přípravu dětí na vstup do školy, na rozvíjení samostatnosti a sebevědomí.

6. třída je zaměřena na výlety a vycházky do okolí školky a Pardubic s ekologií + tvořivý kroužek :

• "Za barvami duhy" - seznamujeme děti s  blízkým i vzdáleným okolím Pardubic - výlety, vycházky. Zaměřujeme se na tělesný rozvoj dítěte a správné chování v přírodě.
  • "Sboreček Duhoví skřítci" - Sbor Duhoví skřítci byl založen v roce 2013 pod vedením paní učitelky Lucie Scirankové. Děti, které rády zpívají a mají hlasové a sluchové předpoklady chodí do sboru jednou týdně. Děti se učí správnému držení těla, dýchání a tvoření tónu. Děti zpívají i písničky dle svého výběru, které se zařazují do repertoáru na vyspoupení.Připravujeme s dětmi každoročně veřejná vysoupení : Vánoční vystoupení, Holická Mateřinka, festival Zrcadlo umění, a záverečný koncert na Akademii školky.
  • Třída je zapojena do projektu "Nejsme z Marsu".

O projektu "Nejsem z Marsu" najdete více  na stránkách http://www.konep.cz/projekty/nejsem-z-marsu.htm.

Dále si zde děti mohou vybrat:

• školy v přírodě v Krkonoších nebo Orlických horách
  • kurz angličtiny s lektorkou
  • kurz keramiky
  • v zimních měsících kurz bruslení
  • v zimních měsících kurz lyžování

Na třídě pracují paní učitelky Hana Rennétová a Lucie Sciranková.

Za pořádek ve třídě odpovídá paní Martina Ešnerová.

paní učitelka Hanka Rennétová

paní učitelka Lucka Sciranková

modrá třída

Logolink  k projektu ''Nejsem z Marsu''

24. 05. 2018

Pozdrav ze školy v přírodě z Pádolí

Zdravíme Vás všechny z Pádolí. Dnes jsme dopoledne šli hledat Dádu s Katkou, které nám schovaly cestou úkoly. Na konci cesty jsme našli nejenom obě dospělačky, ale dokonce v lese na paloučku ležely pro každého puzzle. Po dobrém obědě jsme popřáli Vanesce a Janičce k svátku. Odpoledne jsme plnili olympijské-pádolské disciplíny a kdo vše zvládnul, čekala ho odměna v podobě diplomu, dobrůtek a balónku.
24. 05. 2018

DUHOVÉ KLUBÍČKO

Duhové klubíčko bude ve čtvrtek 3.5.2018, 24.5.2018 a 7.6.2018 v 1.třídě - červené od 15 do 16,00 hod.

Celá aktualita »