Svět nekončí za vrátky - cvičíme se zvířátky

Svět nekončí za vrátky - cvičíme se zvířátky

Celoroční aktivity pro předškolní děti.

Myšlenka na celoroční projekt probíhající v oddílech předškolních dětí vznikla v  roce 2014. Projekt je inspirován především obsahem naší pravidelné činnosti v tělocvičných jednotách, jeho záměrem je prezentovat pohyb jako každodenní přirozenou potřebu dětí a zdravé řešení volnočasových aktivit. Projekt si klade za cíl vzbudit v dětech zájem o aktivní sportování, vede je k týmové spolupráci a přináší radost z plnění úkolů jak individuálních, tak skupinových.

V  rámci projektu není naším záměrem, aby děti vzájemně soupeřili, nechceme vytvářet stresující situace pro méně zdatné děti. Naopak se zaměřujeme na respektování a rozvoj individuálních předpokladů, které jsou ve svém důsledku přínosem pro celou skupinu. Rádi bychom, aby plnění jednotlivých úkolů přinášelo dětem potěšení a radost z pohybu, naučilo je překonávat překážky a rozvíjelo jejich samostatnost při dalším zdokonalování pohybových dovedností.

Naším cílem je zapojení co nejvíce dětí do pohybových a rozumových aktivit a při plnění úkolů ukázat pohyb jako přirozenou součást života. Za významnou motivaci také považujeme podporu k pohybovým aktivitám ze strany rodičů.

svět nekončí za vrátky

11. 10. 2019

Pohádka ve školce

Ve čtvrtek 17.10.2019 od 9,00 hod a od 10,00 hod bude ve školce divadelní představení "Tygřík Péťa". Cena 45 Kč.
10. 10. 2019

Tvoření z keramické hlíny

V sobotu 19. 10. se od 9.00hod. uskuteční podzimní keramické dílny s rodiči a dětmi. Tešit se na Vás budou paní učitelka Danielka a Terezka. Počet míst je omezen, proto se nahlašte Danielce na Oranžové třídě :) Rodič 70,-Kč, dítě 30,-