Svět nekončí za vrátky - cvičíme se zvířátky

Svět nekončí za vrátky - cvičíme se zvířátky

Celoroční aktivity pro předškolní děti.

Myšlenka na celoroční projekt probíhající v oddílech předškolních dětí vznikla v  roce 2014. Projekt je inspirován především obsahem naší pravidelné činnosti v tělocvičných jednotách, jeho záměrem je prezentovat pohyb jako každodenní přirozenou potřebu dětí a zdravé řešení volnočasových aktivit. Projekt si klade za cíl vzbudit v dětech zájem o aktivní sportování, vede je k týmové spolupráci a přináší radost z plnění úkolů jak individuálních, tak skupinových.

V  rámci projektu není naším záměrem, aby děti vzájemně soupeřili, nechceme vytvářet stresující situace pro méně zdatné děti. Naopak se zaměřujeme na respektování a rozvoj individuálních předpokladů, které jsou ve svém důsledku přínosem pro celou skupinu. Rádi bychom, aby plnění jednotlivých úkolů přinášelo dětem potěšení a radost z pohybu, naučilo je překonávat překážky a rozvíjelo jejich samostatnost při dalším zdokonalování pohybových dovedností.

Naším cílem je zapojení co nejvíce dětí do pohybových a rozumových aktivit a při plnění úkolů ukázat pohyb jako přirozenou součást života. Za významnou motivaci také považujeme podporu k pohybovým aktivitám ze strany rodičů.

svět nekončí za vrátky

24. 05. 2018

Pozdrav ze školy v přírodě z Pádolí

Zdravíme Vás všechny z Pádolí. Dnes jsme dopoledne šli hledat Dádu s Katkou, které nám schovaly cestou úkoly. Na konci cesty jsme našli nejenom obě dospělačky, ale dokonce v lese na paloučku ležely pro každého puzzle. Po dobrém obědě jsme popřáli Vanesce a Janičce k svátku. Odpoledne jsme plnili olympijské-pádolské disciplíny a kdo vše zvládnul, čekala ho odměna v podobě diplomu, dobrůtek a balónku.
24. 05. 2018

DUHOVÉ KLUBÍČKO

Duhové klubíčko bude ve čtvrtek 3.5.2018, 24.5.2018 a 7.6.2018 v 1.třídě - červené od 15 do 16,00 hod.

Celá aktualita »