Projekt PERSONÁLNÍ PODPORA

Projekt (název, registrační číslo):

Personální podpora - Mateřská škola Pardubice, K Polabinám 626

CZ.02.3.68/0.0/0.0/16_022/0002838

Výše podpory - 540 697 Kč

„Tento projekt je spolufinancován EU“.

Předpokládané datum zahájení projektu: 1. 1. 2017

Předpokládané datum ukončení projektu. 31. 12. 2018

Předpokládaná doba trvání (v měsících): 24

Projekt je zaměřen na jedno z/kombinaci následujících témat: personální podpora, osobnostně profesní rozvoj pedagogů, společné vzdělávání dětí a žáků, usnadnění přechodu dětí z mateřské školy do základní školy, podpora extrakurikulárních aktivit, spolupráce s rodiči dětí a žáků.

Co je cílem projektu?

Cílem projektu je rozvoj v oblastech, které škola určí jako prioritní pro svůj rozvoj a budoucí

směřování.

Vybrané aktivity :

Chůva - personální podpora MŠ

Cílem této aktivity je poskytnout dočasnou personální podporu - chůvu k předškolním pedagogům, kteří integrují do dětského kolektivu dvouleté děti.

Chůva v mateřské škole bude pomáhat pedagogickému pracovníkovi s péčí o dvouleté děti, a to

zejména v oblasti sebeobsluhy dítěte, zajištění bezpečnosti a individuálních potřeb dítěte.

Osobnostně sociální rozvoj předškolních pedagogů MŠ v rozsahu 16 hodin

Cílem je podpořit pedagogy mateřských škol ve zvyšování kvality jejich každodenní práce při vzdělávání a výchově dětí.

Vzdělávání pedagogických pracovníků MŠ - DVPP v rozsahu 16 hodin_Matematická pregramotnost

Cílem aktivity je podpořit profesní růst pedagogických pracovníků pomocí dlouhodobého vzdělávání a průběžného sebevzdělávání.

17. 10. 2017

DUHOVÉ KLUBÍČKO

Duhové klubíčko bude ve středa 18. 10. 2017 v 1.třídě - červené od 15,00 do 16,00 hod.

Celá aktualita »

17. 10. 2017

Přírodovědný program v oranžové třídě

V úterý 17.10.2017 od 9,30 hod bude v oranžové třídě výchovný přírodovědný program "Můj zvířecí kamarád, jak se o něho postarám". Cena 40 Kč.