Projekt PERSONÁLNÍ PODPORA

Projekt (název, registrační číslo):

Personální šablony - MŠ K Polabinám 626, PAR

CZ.02.3.68/0.0/0.0/18_063/0010078

VÝŠE PODPORY – 687 470,00 Kč

„Tento projekt je spolufinancován EU“.

Předpokládané datum zahájení projektu: 1. 11. 2018

Předpokládané datum ukončení projektu. 31. 10. 2020

Předpokládaná doba trvání (v měsících): 24

Projekt je zaměřen na jedno z/kombinaci následujících témat: personální podpora, osobnostně sociální a profesní rozvoj pedagogů, aktivity rozvíjející ICT, extrakurikulární a rozvojové aktivity, usnadňování přechodu dětí z MŠ do ZŠ a spolupráce s rodiči dětí/žáků  a veřejností

Co je cílem projektu?

Cílem projektu je rozvoj v oblastech, které škola určí jako prioritní pro svůj rozvoj a budoucí

směřování.

Vybrané aktivity:

Chůva - personální podpora MŠ

Cílem této aktivity je poskytnout dočasnou personální podporu - chůvu mateřským školám, které integrují do dětského kolektivu dvouleté děti.

Projektový den ve škole

Cílem aktivity je rozvoj kompetencí pedagogických pracovníků v oblasti přípravy a vedení projektového vzdělávání, které vede k rozvoji osobních a sociálních kompetencí dětí.

Zapojení odborníka z praxe do vzdělávání v MŠ

Cílem je prohloubit spolupráci pedagogických pracovníků mateřských škol a odborníků z praxe v rámci předškolního vzdělávání. Díky spolupráci se zlepší kvalita vzdělávání v mateřských školách, což bude mít pozitivní vliv na výsledky dětí.

21. 01. 2019

potvrzení

Potvrzení o výši vynaložených výdajů za umístění dítěte v MŠ za rok 2018 si můžete vyzvednout od 21.1.2019 na svých třídách. Děti, které už nechodí do školky, budou mít potvrzení v kanceláři MŠ. Týká se to dětí, které v roce 2018 platily školné!
18. 01. 2019

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

Ve čtvrtek 14.3.2019 a 21.3.2019 bude ve školce Den otevřených dveří. V 9,00 hod, v  10,00 hod a v 11,00 hod se uskuteční komentovaná prohlídka školky s  paní ředitelkou Mgr. Miloslavou Mňukovou, kde budou rodiče informováni o  zápise do MŠ. Zveme rodiče na návštěvu naší školky, kde se o nás dozvíte více. Odpoledne od 15,00 hod do 16,00 hod bude po oba dva dny Duhové klubíčko pro děti, které nastoupí do MŠ v příštím školním roce. Přijďte se podívat - těšíme se na Vás :-).