Projekt PERSONÁLNÍ PODPORA

Projekt (název, registrační číslo):

Personální šablony - MŠ K Polabinám 626, PAR

CZ.02.3.68/0.0/0.0/18_063/0010078

VÝŠE PODPORY – 687 470,00 Kč

„Tento projekt je spolufinancován EU“.

Předpokládané datum zahájení projektu: 1. 11. 2018

Předpokládané datum ukončení projektu. 31. 10. 2020

Předpokládaná doba trvání (v měsících): 24

Projekt je zaměřen na jedno z/kombinaci následujících témat: personální podpora, osobnostně sociální a profesní rozvoj pedagogů, aktivity rozvíjející ICT, extrakurikulární a rozvojové aktivity, usnadňování přechodu dětí z MŠ do ZŠ a spolupráce s rodiči dětí/žáků  a veřejností

Co je cílem projektu?

Cílem projektu je rozvoj v oblastech, které škola určí jako prioritní pro svůj rozvoj a budoucí

směřování.

Vybrané aktivity:

Chůva - personální podpora MŠ

Cílem této aktivity je poskytnout dočasnou personální podporu - chůvu mateřským školám, které integrují do dětského kolektivu dvouleté děti.

Projektový den ve škole

Cílem aktivity je rozvoj kompetencí pedagogických pracovníků v oblasti přípravy a vedení projektového vzdělávání, které vede k rozvoji osobních a sociálních kompetencí dětí.

Zapojení odborníka z praxe do vzdělávání v MŠ

Cílem je prohloubit spolupráci pedagogických pracovníků mateřských škol a odborníků z praxe v rámci předškolního vzdělávání. Díky spolupráci se zlepší kvalita vzdělávání v mateřských školách, což bude mít pozitivní vliv na výsledky dětí.

Personální podpora CZ.02.3.68/0.0/0.0/18_063/0010078

logink EU

05. 12. 2019

Vánoční besídky a živý Betlém

Ve středu 11. 12.  budou v MŠ po celý den živá zvířátka z Apolenky. Ve čtvrtek 12. 12. 2019 od 15.00 hod bude besídka Žluté a Červené  třídě, od 15,30 hod budou na všech ostatních třídách Vánoční besídky a od 16,15 hod společný zpěv koled a písní venku u stromečku a živého Betlému. Kdo bude chtít může donést nějaké cukroví pro děti a pro zvířátka suché pečivo, ovoce či zeleninu, které si odveze Apolenka (prosíme zvířátka nekrmte!). Na všechny se moc těšíme :-).
04. 12. 2019

ZRUŠENÍ BRUSLENÍ

V pondělí 2.12.2019 byla poslední lekce bruslení.