Naše třídy

Záměrem všech kvalifikovaných učitelek a celého kolektivu mateřské školy je dovést dítě na konci předškolního věku k tomu, aby podle svých individuálních schopností získalo přiměřenou fyzickou, psychickou a sociální samostatnost jako základ pro jeho další rozvoj v učení a vzdělávání. V nejvyšší míře tu platí Komenského "Škola hrou".

Všechny děti s námi navštěvují filmová a divadelní představení, chodí na výstavy do Vč. Galerie a na Pardubický zámek, jezdí na výlety.

Předškoláci reprezentují mateřskou školu na soutěži dětských dovedností " Mateřinka" v Holicích a v Chrudimi.

z naší školky :-)

Léňa a Béďa ve školce

skřítek pro každou barvu duhy :-)

školní rok 2011-12

čarodějnický rej-školní rok 2010-11

24. 09. 2018

Táborák se Zeleňáky

Ve středu 3. 10. 2018 budeme opékat buřtíky. Pro děti jsou vuřty zajištěny. Rodiče prosíme, zda by přinesli nějaké dobroty slané či sladké. Děti se mohou zúčastnit pouze s dospělým doprovodem!!! Sraz bude na školní zahradě v 16.00hod. Rozloučíme se kolem 18.00hod.
11. 09. 2018

odpolední kurz plavání

V úterý 18.9.2018 začíná odpolední kurz plavání pro předškoláky.