Naše třídy

Záměrem všech kvalifikovaných učitelek a celého kolektivu mateřské školy je dovést dítě na konci předškolního věku k tomu, aby podle svých individuálních schopností získalo přiměřenou fyzickou, psychickou a sociální samostatnost jako základ pro jeho další rozvoj v učení a vzdělávání. V nejvyšší míře tu platí Komenského "Škola hrou".

Všechny děti s námi navštěvují filmová a divadelní představení, chodí na výstavy do Vč. Galerie a na Pardubický zámek, jezdí na výlety.

Předškoláci reprezentují mateřskou školu na soutěži dětských dovedností " Mateřinka" v Holicích a v Chrudimi.

z naší školky :-)

Léňa a Béďa ve školce

skřítek pro každou barvu duhy :-)

školní rok 2011-12

čarodějnický rej-školní rok 2010-11

26. 09. 2017

výchovný program ''Odpady''

V úterý 3.10. 2017 v 10,10 hod začíná výchovný program "Odpady" v ekocentru Paleta- oranžová třída. Ve středu 4.10.2017 od 10,10 hod jede do Ekocentra Paleta na výchovný program "Odpady" zelená třída. Cena 40 Kč.
19. 09. 2017

představení je zrušené!!!!

Z důvodu nemoci je divadelní představení ZRUŠENÉ - ve středu 27.9.2017 od 9,00 hod bude ve školce divadelní představení "Šípková Růženka" pro děti ze zelené, fialové, oranžové a modré třídy. Cena 35 Kč.