Naše třídy

Záměrem všech kvalifikovaných učitelek a celého kolektivu mateřské školy je dovést dítě na konci předškolního věku k tomu, aby podle svých individuálních schopností získalo přiměřenou fyzickou, psychickou a sociální samostatnost jako základ pro jeho další rozvoj v učení a vzdělávání. V nejvyšší míře tu platí Komenského "Škola hrou".

Všechny děti s námi navštěvují filmová a divadelní představení, chodí na výstavy do Vč. Galerie a na Pardubický zámek, jezdí na výlety.

Předškoláci reprezentují mateřskou školu na soutěži dětských dovedností " Mateřinka" v Holicích a v Chrudimi.

z naší školky :-)

výlet na parníku Arnošt

Léňa a Béďa ve školce

skřítek pro každou barvu duhy :-)

školní rok 2011-12

čarodějnický rej-školní rok 2010-11

19. 11. 2018

divadelní představení ve školce

V úterý 20.11.2018 od 9,00 hod a od 10,00 hod bude ve školce divadelní představení "Ošklivé kačátko". Cena 50 Kč.
19. 11. 2018

vánoční koncert ve školce

Ve středu 21.11.2018 od 9,00 hod a od 10,00hod bude ve školce Vánoční koncertů žáků ze ZŠ Štefánikova.