Naše třídy

Záměrem všech kvalifikovaných učitelek a celého kolektivu mateřské školy je dovést dítě na konci předškolního věku k tomu, aby podle svých individuálních schopností získalo přiměřenou fyzickou, psychickou a sociální samostatnost jako základ pro jeho další rozvoj v učení a vzdělávání. V nejvyšší míře tu platí Komenského "Škola hrou".

Všechny děti s námi navštěvují filmová a divadelní představení, chodí na výstavy do Vč. Galerie a na Pardubický zámek, jezdí na výlety.

Předškoláci reprezentují mateřskou školu na soutěži dětských dovedností " Mateřinka" v Holicích a v Chrudimi.

z naší školky :-)

Léňa a Béďa ve školce

skřítek pro každou barvu duhy :-)

školní rok 2011-12

čarodějnický rej-školní rok 2010-11

15. 11. 2017

výchovný program ve školce

Ve čtvrtek 23.11.2017 od 8,30 hod v červené třídě bude přírodovědný program "Plazi nejsou ti, co se jenom plazí...". Ve žluté třídě bude od 9,15 hod. Cena 40 Kč.
15. 11. 2017

výchovný program ve školce

Ve středu 22.11.2017 od 8,30 hod bude v zelené třídě výchovný program "Příroda se chystá na zimu". Ve fialové třídě bude od 9,15 hod. Cena 40 Kč.