LOGO PROJEKT

Ve školním roce 2015-16 jsme se aktivně zapojili do projektu, který vyhlásilo MŠMT - Podpora logopedické prevence v předškolním vzdělávání v roce 2016 pod názvem "Povídejme si spolu"a získali dotaci 50 000 Kč.

Projekt je zaměřen na zkvalitnění logopedické intervence u dětí v naší MŠ, dalšího odborného vzdělávání pedagogů se zaměřením na logopedii, vybavením tříd logopedickými pomůckami a výukovým programem pro rozvoj řeči. Do projektu byla zahrnuta péče o děti na všech třídách, individuální práce logopedických asistentek s dětmi, které jsou v rámci depistáže začleněny k přímé a individuální práci (logo koužek POVÍDÁLEK), přičemž logopedické asistentky dělají pouze logopedickou prevenci - nenapravují vady řeči, nápravu provádí logoped.

Cílem logopedických intervencí, logopedicých chvilek a logo kroužku Povídálek je dosáhnout toho, aby děti před vstupem do základní školy uměly nejen správnou výslonost  všech hlásek, ale aby u všech byla rozvinuta řeč ve všech jazykových rovinách.

Povídálek

21. 11. 2018

Úklid zahrady

V sobotu 24. 11. 2018 od 9.00 hod zveme rodiče s dětmi na společné Ukládání zahrady k zimnímu spánku. Pro děti budou připraveny soutěže a skákací hrad, pro všechny bude občerstvení na zahradě a po úklidu ve třídě, kde posedíme, dáme si párek, čajík a perníček. Prosíme rodiče, kteří mají možnost, aby si donesli své vlastní hrábě, předem moc děkujeme za pomoc.  Na všechny se moc těšíme!
21. 11. 2018

výlet na zámek Potštejn

Ve středu 28. 11. 2018 jedou děti ze zelené, fialové, oranžové a modré třídy na výlet na zámek Potštejn. Odjíždíme v 7,45 hod od školky. Vybíráme celkem 250 Kč.