LOGO PROJEKT

Ve školním roce 2015-16 jsme se aktivně zapojili do projektu, který vyhlásilo MŠMT - Podpora logopedické prevence v předškolním vzdělávání v roce 2016 pod názvem "Povídejme si spolu"a získali dotaci 50 000 Kč.

Projekt je zaměřen na zkvalitnění logopedické intervence u dětí v naší MŠ, dalšího odborného vzdělávání pedagogů se zaměřením na logopedii, vybavením tříd logopedickými pomůckami a výukovým programem pro rozvoj řeči. Do projektu byla zahrnuta péče o děti na všech třídách, individuální práce logopedických asistentek s dětmi, které jsou v rámci depistáže začleněny k přímé a individuální práci (logo koužek POVÍDÁLEK), přičemž logopedické asistentky dělají pouze logopedickou prevenci - nenapravují vady řeči, nápravu provádí logoped.

Cílem logopedických intervencí, logopedicých chvilek a logo kroužku Povídálek je dosáhnout toho, aby děti před vstupem do základní školy uměly nejen správnou výslonost  všech hlásek, ale aby u všech byla rozvinuta řeč ve všech jazykových rovinách.

Povídálek

17. 10. 2017

DUHOVÉ KLUBÍČKO

Duhové klubíčko bude ve středa 18. 10. 2017 v 1.třídě - červené od 15,00 do 16,00 hod.

Celá aktualita »

17. 10. 2017

Přírodovědný program v oranžové třídě

V úterý 17.10.2017 od 9,30 hod bude v oranžové třídě výchovný přírodovědný program "Můj zvířecí kamarád, jak se o něho postarám". Cena 40 Kč.