LOGO PROJEKT

Ve školním roce 2015-16 jsme se aktivně zapojili do projektu, který vyhlásilo MŠMT - Podpora logopedické prevence v předškolním vzdělávání v roce 2016 pod názvem "Povídejme si spolu"a získali dotaci 50 000 Kč.

Projekt je zaměřen na zkvalitnění logopedické intervence u dětí v naší MŠ, dalšího odborného vzdělávání pedagogů se zaměřením na logopedii, vybavením tříd logopedickými pomůckami a výukovým programem pro rozvoj řeči. Do projektu byla zahrnuta péče o děti na všech třídách, individuální práce logopedických asistentek s dětmi, které jsou v rámci depistáže začleněny k přímé a individuální práci (logo koužek POVÍDÁLEK), přičemž logopedické asistentky dělají pouze logopedickou prevenci - nenapravují vady řeči, nápravu provádí logoped.

Cílem logopedických intervencí, logopedicých chvilek a logo kroužku Povídálek je dosáhnout toho, aby děti před vstupem do základní školy uměly nejen správnou výslonost  všech hlásek, ale aby u všech byla rozvinuta řeč ve všech jazykových rovinách.

Povídálek

21. 05. 2019

Týden dětské radosti - na co se těšíme ;-)

v pondělí 27.5.2019 bude na školní zahradě maškarní karneval s hudebním doprovodem - zveme všechny rodiče, aby si oslavu s námi užili v úterý 28.5.2019 bude na školní zahradě piknik a skákací hrad od 8,00 hod do15,30 hod ve středu 29.5.2019 v 8,00 hod jedou děti z celé školky na výlet do Fajn parku v Chlumci nad Cidlinou- na oběd se vrací červená, žlutá, zelená a fialová třída. Oranžová a modrá se vrací kolem 14,00 hod. Cena 250 Kč. ve čtvrtek 30.5.2018 si dáme nanuka a od 15,30 hod bude na školní zahradě Akademie - zveme všechny babičky, dědečky, tetičky a strýčky aby se přišli podívat v pátek spí ve školce děti ze zelené třídy
20. 05. 2019

FIALOVÁ TŘÍDA ZE ŠKOLY V PŘÍRODĚ POSÍLÁ POZDRAV

První noc jsme zvládly skoro bez slziček. Úkáplo jen par kapiček, ale ty byli rychle zažehnány. Ráno už na nás vykukovalo slunce a hezky hřálo. Rozhodli jsme se, že si pohrajeme na hřišti a pak po obědě (vepřové na paprice s knedlikem) nás čekala menší výšlap ke kostelu sv. Matouše. Cestou jsme se kochali krásným výhledem. K večeři šunkafleky, pohádka a  pak spánek. Jsou velmi stateční. Všichni posílají veliké 💋💋💋.  P.S.: Přikládám pár fotek. Na fotoaparátu jich mám více, ale bohužel tu nejde Wi-Fi tak alespoň pár přes data.