LOGO PROJEKT

Ve školním roce 2015-16 jsme se aktivně zapojili do projektu, který vyhlásilo MŠMT - Podpora logopedické prevence v předškolním vzdělávání v roce 2016 pod názvem "Povídejme si spolu"a získali dotaci 50 000 Kč.

Projekt je zaměřen na zkvalitnění logopedické intervence u dětí v naší MŠ, dalšího odborného vzdělávání pedagogů se zaměřením na logopedii, vybavením tříd logopedickými pomůckami a výukovým programem pro rozvoj řeči. Do projektu byla zahrnuta péče o děti na všech třídách, individuální práce logopedických asistentek s dětmi, které jsou v rámci depistáže začleněny k přímé a individuální práci (logo koužek POVÍDÁLEK), přičemž logopedické asistentky dělají pouze logopedickou prevenci - nenapravují vady řeči, nápravu provádí logoped.

Cílem logopedických intervencí, logopedicých chvilek a logo kroužku Povídálek je dosáhnout toho, aby děti před vstupem do základní školy uměly nejen správnou výslonost  všech hlásek, ale aby u všech byla rozvinuta řeč ve všech jazykových rovinách.

Povídálek

06. 11. 2019

Ukládání zahrady k zimnímu spánku

Společný úklid školní zahrady s rodiči i dětmi bude v sobotu 23. 11. 2019 od 9,00 hod, kdy děti budou mít připravené soutěže a hopsání na skákacím hradu, rodiče nám mezitím pomohou s úklidem školní zahrady. Všichni dostanou občerstvení a nakonec párek s hořčicí nabo kečupem, nebude chybět ani ohýnek a opékání buřtů. Moc se těšíme, že se zase po roce sejdeme a užijeme si podzimní dopoledne :-). Ještě chceme poprosit, kdo může, ať si přinese hrábě nebo jiné pomůcky na úklid - ve školce nemáme tolik vybavení :-).
30. 10. 2019

DUHOVÉ KLUBÍČKO - z důvodu nemoci odloženo!!!

Duhové klubíčko bude ve čtvrtek 31. 10. 2019 z důvodu nemoci paní učitelky nebude -náhradní termín vám včas oznámíme. Děkujeme za pochopení.

Celá aktualita »