LOGO PROJEKT

Ve školním roce 2015-16 jsme se aktivně zapojili do projektu, který vyhlásilo MŠMT - Podpora logopedické prevence v předškolním vzdělávání v roce 2016 pod názvem "Povídejme si spolu"a získali dotaci 50 000 Kč.

Projekt je zaměřen na zkvalitnění logopedické intervence u dětí v naší MŠ, dalšího odborného vzdělávání pedagogů se zaměřením na logopedii, vybavením tříd logopedickými pomůckami a výukovým programem pro rozvoj řeči. Do projektu byla zahrnuta péče o děti na všech třídách, individuální práce logopedických asistentek s dětmi, které jsou v rámci depistáže začleněny k přímé a individuální práci (logo koužek POVÍDÁLEK), přičemž logopedické asistentky dělají pouze logopedickou prevenci - nenapravují vady řeči, nápravu provádí logoped.

Cílem logopedických intervencí, logopedicých chvilek a logo kroužku Povídálek je dosáhnout toho, aby děti před vstupem do základní školy uměly nejen správnou výslonost  všech hlásek, ale aby u všech byla rozvinuta řeč ve všech jazykových rovinách.

Povídálek

16. 09. 2019

Naše písnička

Ve středu 25.9.2019 od 10,00 hod jdou děti z modré třídy na hudební vystoupení "Naše písnička".
16. 09. 2019

vánoční fotografování

Ve čtvrtek 26.9.2019 od 8,00 hod se budou děti fotografovat na vánoční foto.