LOGO PROJEKT

Ve školním roce 2015-16 jsme se aktivně zapojili do projektu, který vyhlásilo MŠMT - Podpora logopedické prevence v předškolním vzdělávání v roce 2016 pod názvem "Povídejme si spolu"a získali dotaci 50 000 Kč.

Projekt je zaměřen na zkvalitnění logopedické intervence u dětí v naší MŠ, dalšího odborného vzdělávání pedagogů se zaměřením na logopedii, vybavením tříd logopedickými pomůckami a výukovým programem pro rozvoj řeči. Do projektu byla zahrnuta péče o děti na všech třídách, individuální práce logopedických asistentek s dětmi, které jsou v rámci depistáže začleněny k přímé a individuální práci (logo koužek POVÍDÁLEK), přičemž logopedické asistentky dělají pouze logopedickou prevenci - nenapravují vady řeči, nápravu provádí logoped.

Cílem logopedických intervencí, logopedicých chvilek a logo kroužku Povídálek je dosáhnout toho, aby děti před vstupem do základní školy uměly nejen správnou výslonost  všech hlásek, ale aby u všech byla rozvinuta řeč ve všech jazykových rovinách.

Povídálek

12. 03. 2019

zápis dětí do mateřské školy

Sběr vyplněných žádostí v mateřských školách je 6. 5. 2019 – 7. 5. 2019 od 8:00–12:30 hod a od 13:00–16:00 hod. Přihlášku pro zápis dítěte do mateřské školy (žádost) je možné získat pouze vyplněním elektronické žádosti na těchto internetových stránkách https://zapisy.pardubice.eu/prijimaci-rizeni  v období od 16. 4. – 7. 5. 2019. Vše o zápise do MŠ najdete na stránkách: https://zapisy.pardubice.eu/prijimaci-rizeni
05. 03. 2019

focení ve školce

V úterý 26.3.2019 od 8,00 hod se budou fotit děti k svátku maminek a na společné foto. Ukázku fotografií najdete po rozkliknutí odkazu.