LOGO PROJEKT

Ve školním roce 2015-16 jsme se aktivně zapojili do projektu, který vyhlásilo MŠMT - Podpora logopedické prevence v předškolním vzdělávání v roce 2016 pod názvem "Povídejme si spolu"a získali dotaci 50 000 Kč.

Projekt je zaměřen na zkvalitnění logopedické intervence u dětí v naší MŠ, dalšího odborného vzdělávání pedagogů se zaměřením na logopedii, vybavením tříd logopedickými pomůckami a výukovým programem pro rozvoj řeči. Do projektu byla zahrnuta péče o děti na všech třídách, individuální práce logopedických asistentek s dětmi, které jsou v rámci depistáže začleněny k přímé a individuální práci (logo koužek POVÍDÁLEK), přičemž logopedické asistentky dělají pouze logopedickou prevenci - nenapravují vady řeči, nápravu provádí logoped.

Cílem logopedických intervencí, logopedicých chvilek a logo kroužku Povídálek je dosáhnout toho, aby děti před vstupem do základní školy uměly nejen správnou výslonost  všech hlásek, ale aby u všech byla rozvinuta řeč ve všech jazykových rovinách.

Povídálek

24. 09. 2018

Táborák se Zeleňáky

Ve středu 3. 10. 2018 budeme opékat buřtíky. Pro děti jsou vuřty zajištěny. Rodiče prosíme, zda by přinesli nějaké dobroty slané či sladké. Děti se mohou zúčastnit pouze s dospělým doprovodem!!! Sraz bude na školní zahradě v 16.00hod. Rozloučíme se kolem 18.00hod.
11. 09. 2018

odpolední kurz plavání

V úterý 18.9.2018 začíná odpolední kurz plavání pro předškoláky.