Co potřebuje Vaše dítě ve školce

Domácí obuv: dejte dítěti pohodlnou domácí obuv, kterou si dokáže nazout samo a která se nevyzouvá. Nejsou vhodné nazouváčky ani pantoflíčky. Dbejte, aby byla zdravotně vyhovující :-).

Obuv na pobyt venku : dejte dětem tenisky nebo sandálky, v chladnějším počasí teplou nepromokavou obuv.

Oblečení dětí ve školce : děti se při své hře nejlépe cítí v pohodlném oblečení (tepláčky, trička, zástěrky nebo šatičky).

Sportovní oblečení na pobyt venku : děti se mohou lépe pohybovat, pokud budou mít vhodné sportovní oblečení. Při pobytu venku je dětem nejlépe v teplákové soupravě, při chladnějším počasí v šusťákové soupravě, která je odolnější vlhkosti. Dbejte na pokrývky hlavy v létě i v zimě.

Maminko, rukavičky neztratíme, pokud budou připevněné na gumě k bundičce a provlečené rukávem.

V letním počasí dejte dětem tričko, kraťásky, sukýnky, ponožky a pokrývku hlavy.

Oblečení na odpočinek : pyžamo s přišitými poutky, případně i ponožky.

VŠECHNY VĚCI MUSÍ BÝT OZNAČENÉ I OBUV MUSÍ BÝT PODEPSANÁ!

Svým dětem pomůžete, když jim dáte takové oblečení, které si z větší části zvládnou obléknout samostatně a zároveň nebudou mít strach se ušpinit. Pro svou jistotu i jistotu svých dětí, dejte do igelitové tašky náhradní oblečení (tepláčky, punčošky, tričko, spodní prádlo, ponožky). Nehoda se může stát každému.

Hračky : ve školce máme dostatek hraček, proto není nutné nosit hračky do školky. Vyjímkou může být plyšová hračka nebo polštářek , na kterou je dítě citově vázané při usínání a jako vzpomínka na rodiče.

V září do školky přineste: celé balení papírových kapesníků a kartáček na zuby.

oblečení na na výlety :-)

oblečení v chladnějším počasí

oblečení v létě

oblečení vzimě

oblečení ve třídě

spinkání

spinkání se zeleným skřítkem

12. 03. 2019

zápis dětí do mateřské školy

Sběr vyplněných žádostí v mateřských školách je 6. 5. 2019 – 7. 5. 2019 od 8:00–12:30 hod a od 13:00–16:00 hod. Přihlášku pro zápis dítěte do mateřské školy (žádost) je možné získat pouze vyplněním elektronické žádosti na těchto internetových stránkách https://zapisy.pardubice.eu/prijimaci-rizeni  v období od 16. 4. – 7. 5. 2019. Vše o zápise do MŠ najdete na stránkách: https://zapisy.pardubice.eu/prijimaci-rizeni
05. 03. 2019

focení ve školce

V úterý 26.3.2019 od 8,00 hod se budou fotit děti k svátku maminek a na společné foto. Ukázku fotografií najdete po rozkliknutí odkazu.