Co potřebuje Vaše dítě ve školce

Domácí obuv: dejte dítěti pohodlnou domácí obuv, kterou si dokáže nazout samo a která se nevyzouvá. Nejsou vhodné nazouváčky ani pantoflíčky. Dbejte, aby byla zdravotně vyhovující :-).

Obuv na pobyt venku : dejte dětem tenisky nebo sandálky, v chladnějším počasí teplou nepromokavou obuv.

Oblečení dětí ve školce : děti se při své hře nejlépe cítí v pohodlném oblečení (tepláčky, trička, zástěrky nebo šatičky).

Sportovní oblečení na pobyt venku : děti se mohou lépe pohybovat, pokud budou mít vhodné sportovní oblečení. Při pobytu venku je dětem nejlépe v teplákové soupravě, při chladnějším počasí v šusťákové soupravě, která je odolnější vlhkosti. Dbejte na pokrývky hlavy v létě i v zimě.

Maminko, rukavičky neztratíme, pokud budou připevněné na gumě k bundičce a provlečené rukávem.

V letním počasí dejte dětem tričko, kraťásky, sukýnky, ponožky a pokrývku hlavy.

Oblečení na odpočinek : pyžamo s přišitými poutky, případně i ponožky.

VŠECHNY VĚCI MUSÍ BÝT OZNAČENÉ I OBUV MUSÍ BÝT PODEPSANÁ!

Svým dětem pomůžete, když jim dáte takové oblečení, které si z větší části zvládnou obléknout samostatně a zároveň nebudou mít strach se ušpinit. Pro svou jistotu i jistotu svých dětí, dejte do igelitové tašky náhradní oblečení (tepláčky, punčošky, tričko, spodní prádlo, ponožky). Nehoda se může stát každému.

Hračky : ve školce máme dostatek hraček, proto není nutné nosit hračky do školky. Vyjímkou může být plyšová hračka nebo polštářek , na kterou je dítě citově vázané při usínání a jako vzpomínka na rodiče.

V září do školky přineste: celé balení papírových kapesníků a kartáček na zuby.

oblečení na na výlety :-)

oblečení v chladnějším počasí

oblečení v létě

oblečení vzimě

oblečení ve třídě

spinkání

spinkání se zeleným skřítkem

21. 11. 2018

Úklid zahrady

V sobotu 24. 11. 2018 od 9.00 hod zveme rodiče s dětmi na společné Ukládání zahrady k zimnímu spánku. Pro děti budou připraveny soutěže a skákací hrad, pro všechny bude občerstvení na zahradě a po úklidu ve třídě, kde posedíme, dáme si párek, čajík a perníček. Prosíme rodiče, kteří mají možnost, aby si donesli své vlastní hrábě, předem moc děkujeme za pomoc.  Na všechny se moc těšíme!
21. 11. 2018

výlet na zámek Potštejn

Ve středu 28. 11. 2018 jedou děti ze zelené, fialové, oranžové a modré třídy na výlet na zámek Potštejn. Odjíždíme v 7,45 hod od školky. Vybíráme celkem 250 Kč.