06.11.2019 20:06

Ukládání zahrady k zimnímu spánku

Společný úklid školní zahrady s rodiči i dětmi bude v sobotu 23. 11. 2019 od 9,00 hod, kdy děti budou mít připravené soutěže a hopsání na skákacím hradu, rodiče nám mezitím pomohou s úklidem školní zahrady. Všichni dostanou občerstvení a nakonec párek s hořčicí nabo kečupem, nebude chybět ani ohýnek a opékání buřtů. Moc se těšíme, že se zase po roce sejdeme a užijeme si podzimní dopoledne :-). Ještě chceme poprosit, kdo může, ať si přinese hrábě nebo jiné pomůcky na úklid - ve školce nemáme tolik vybavení :-).

DUHOVÉ KLUBÍČKO - z důvodu nemoci odloženo!!!

Duhové klubíčko bude ve čtvrtek 31. 10. 2019 z důvodu nemoci paní učitelky nebude -náhradní termín vám včas oznámíme. Děkujeme za pochopení.

DUHOVÉ KLUBÍČKO - z důvodu nemoci odloženo!!!, více »

01.10.2019 14:31

poděkování

Děkujeme mamince ze žluté třídy za překrásný dort k našemu výročí. Také chceme poděkovat všem, kteří přinesli občerstvení na společnou oslavu, která se konala v pondělí 30.9.2019. Bylo to super a děkujeme, že jste přišli. Vaše školka.

01.10.2019 14:13

děkujeme za sponzorský dar

Děkujeme firmě Bidfood za sponzorský dar pro všechny děti v naší školce k oslavě 50. výročí.

02.09.2019 14:31

začíná kurz bruslení pro předškoláky

V pondělí 23. 9. 2019 začíná kurz bruslení.

02.09.2019 07:27

odpolední kurz plavání

V úterý 17.9.2019 začíná odpolední kurz plavání pro předškoláky.

28.01.2019 13:49

projekt DOBRÝ ZAČÁTEK

Vážení rodiče,

každý den Vaše děti chválíme za velké či malé úspěchy. Rádi bychom se o tuto radost podělili také s Vámi.  Nechali jsme se inspirovat programem „Dobrý začátek“ podporující sociální a emoční vývoj předškolních dětí a vytvořili tzv. Pochvalné kartičky. Cílem této písemné pochvaly je především zachytit a zaznamenat úspěchy v kognitivních a behaviorálních kompetencí (sebeovládání, sebepoznání, sebeovládání, řešení problémů, sociální vědomí, schopnost navazovat a udržovat vztahy) a motivovat tak děti stát se lepším kamarádem.

Frekvence těchto kartiček bude nahodilá (1x za 2 měsíce). Doufáme, že pochvala potěší nejen dětí, ale také vás.

Vaše školka.

01.11.2017 12:31

Naše školka na FB

Plno zajímavostí, fotek, událostí, inspirace pro rodiče i širokou veřejnost.

09.10.2015 10:51

sbíráme pet lahve

Prosíme rodiče o pomoc při sběru pet lahví - pro prázdné a sešlápnuté lahve od minerálek jsou u každé třídy připraveny plastové koše. Děkujeme za pomoc :-).

31.08.2015 11:46

papír za papír

V letošním školním roce budeme sbírat papír po celý školní rok - výměnou dostaneme čisté čtvrtky a kartony na kreslení. Prosíme rodiče o pomoc se sběrem :-).

06. 11. 2019

Ukládání zahrady k zimnímu spánku

30. 10. 2019

DUHOVÉ KLUBÍČKO - z důvodu nemoci odloženo!!!

Celá aktualita »